poznaj nasz

Cennik

Facemodeling Program™

Sesja Facemodeling

Całkowicie naturalny zabieg, wykorzystujący najbardziej skuteczne i prestiżowe techniki stymulacji i odnowy tkanek twarzy. Jeśli szukasz wsparcia dla szeregu zmian i procesów pozwalających poprawić zdrowie i funkcjonowanie organizmu – zapraszamy na Facemodeling Program™️

350zł – 120min

Masaże

Lomi Lomi Nui

Pełny rytuał hawajskiego masażu świątynnego. Przywróć równowagę w ciele, duszy, emocjach. Pozbądź się napięć i negatywnych myśli aby otworzyć się na życiodajną energię.

300zł – 120min

Lomi Basic

Chciałbyś poznać hawajską pracę z człowiekiem zanim doświadczysz pełnego rytuału? A może plan dnia nie pozwala Ci na wygospodarowanie dwóch godzin na masaż? Ta opcja jest właśnie dla Ciebie.

200zł – 60min

Dotyk Haumei

Wyjątkowy rytuał niosący ze sobą wszelkie dobrodziejstwa klasycznej wersji masażu hawajskiego, ze  szczególną troską obejmujący te części ciała, które wymagają większej uwagi w okresie ciąży.

300zł – 90min

Pakiety & Oferty specjalne

2 x dowolny zabieg z oferty
5% Zniżki na każdy  z nich

Nabywając jednorazowo dwa zabiegi z naszej oferty otrzymujesz 5% rabatu na każdy z nich

3 x dowolny zabieg z oferty
10% Zniżki na każdy  z nich

Nabywając jednorazowo trzy zabiegi z naszej oferty otrzymujesz 10% rabatu na każdy z nich

Szukasz pomysłu na prezent?
Kupon prezentowy Kamalani soul&slow spa to świetny wybór!

Myślisz o konkretnym zabiegu? A może ostateczną decyzję chciałbyś pozostawić osobie obdarowanej? Każda opcja jest możliwa. Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły.

Pamiętaj, że niezależnie od opcji którą wybierzesz, otrzymasz od nas kupon prezentowy, który będziesz mógł wręczyć bliskiej osobie. To wszystko bez dodatkowych opłat.

ZApraszamy na

Spotkanie z Kamalani

W naszym kameralnym gabinecie przekonasz się, iż  naturalne, nieobarczone ubocznymi skutkami metody, pozwalają osiągać spektakularne efekty.

error: Zasoby chronione przed kopiowaniem!