Zaznacz stronę

Lomi Lomi Nui

przebieg i efekty masażu

Dla Twojego największego komfortu spotykamy się w miejscu przez Ciebie wskazanym. Wszystko po to, aby po trwającym dwie godziny masażu mieć możliwość delektowania się jego efektami. Zaplanuj ten dzień tak, aby po zakończonym masażu Twoja skóra mogła jak najdłużej doświadczać dobroczynnego wpływu użytych olejków.

Każdy masaż rozpoczynamy rozmową. Jest ona jego integralną częścią, czasem pytań i odpowiedzi, możliwością uzyskania informacji dotyczących miejsc na ciele na które należy zwrócić szczególną uwagę (przebyte urazy, nadwrażliwości, itp.).

Masaż obejmuje całe ciało (z wyłączeniem stref intymnych), a także otaczające je sfery energetyczne. Masowany układa się na stole na brzuchu, okryty ręcznikiem czy chustą- wtedy rozpoczynamy właściwą część masażu.

Masowane są kolejno: w pozycji na brzuchu- plecy i nogi, a następnie po zmianie pozycji do leżenia na plecach- klatka piersiowa wraz z brzuchem, ręce, dłonie, nogi, głowa oraz stopy. Masaż przeprowadzany jest przy użyciu mieszanki olejów roślinnych, wzbogaconej dodatkowo w pełni naturalnymi olejkami aromatycznymi. Podczas zabiegu masażysta wykorzystuje nie tylko swoje dłonie, ale przede wszystkim przedramiona.

Stopień intensywności zabiegu dostosowany jest do Twoich indywidualnych potrzeb. Kiedy dotyk masażysty jest delikatny i głaszczący, przeprowadzony seans sprzyja głębokiemu relaksowi oraz pozwala na odzyskanie wewnętrznej harmonii. Bardziej intensywne ruchy masującego sprzyjają usunięciu długotrwałych napięć z mięśni oraz przywracają elastyczność stawów. Już w trakcie masażu ciało robi się miękkie i rozluźnione pozwalając masowanemu na uzupełnienie energii życiowej, zmianę wzorców myślowych, przekonań i ograniczeń.

Całemu spotkaniu towarzyszy piękna oprawa: relaksująca muzyka, kojący zapach kadzideł, światło świec oraz taneczny, pełen gracji ruch masażysty, gwarantujący zachowanie pełnej harmonii przeprowadzanego zabiegu.

Niezwykle istotnym jest, by kilka minut po zakończeniu masażu przeznaczyć na skupienie i pozostanie w ciszy.

Efektów tego pięknego, łączącego w sobie dotyk i taniec, masażu spodziewać należy się na trzech poziomach: fizycznym, emocjonalnym oraz duchowym.

Na poziomie fizycznym masaż Lomi Lomi Nui odmładza, pobudza układy limfatyczny i krwionośny, a oczyszczając organizm z toksyn działa wspomagająco na przemianę materii. Wpływa na układ krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. Podczas masażu dużą wagę przykładamy do pracy ze stawami, przywracając stopniowo ich elastyczność. Praca z uwalnianiem napięć mięśniowych w coraz głębszych warstwach ciała sprawia, że tkanki stają się znowu miękkie. Odblokowują się miejsca napięte wskutek stresu, energia znowu zaczyna swobodnie płynąć w ciele. Po masażu powraca świadomość ciała i uczucie lekkości.

Na poziomie emocjonalnym masaż stopniowo likwiduje istniejące w nas obawy, pomaga uwolnić się od ograniczających wzorców myślowych i niewłaściwych nawyków. Zwiększa naszą stabilność emocjonalną oraz gotowość do zmierzenia się z codziennymi problemami, ułatwiając znalezienie drogi do ich rozwiązania. Często zdarza się, że podczas, czy krótko po masażu dzięki poszerzeniu fizycznej oraz duchowej przestrzeni wiele osób odkrywa w sobie chęć i siłę do zmiany swojej sytuacji życiowej.

Lomi Lomi Nui budzi naszą moc i radość życia. Płynąca z masażu pełna miłości troska pozwala nam na poziomie duchowym zaakceptować siebie i to czego doświadczamy w naszym życiu. Pomaga nam to uwierzyć, że zasługujemy na nieograniczone dobra płynące ze Wszechświata i stopniowo otwiera nas na energię obfitości.

Lomi Lomi Nui pomaga osiągnąć pełną harmonię pomiędzy ciałem, umysłem i duchem.

„…masaż dający jedyne w swoim rodzaju uczucie błogości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz ciała…”

Klaus Assmann

Lomi Lomi Nui w opcji „Dla Dwojga”???

error: Content is protected !!