Zaznacz stronę

Dwa Serca

przebieg i efekty masażu

Dla Twojego komfortu masaż wykonywany jest w zaciszu Twojego domu. Jeśli wolisz spotkać się z nami w innym miejscu, zachęcamy do kontaktu.

Rytuał trwa dwie godziny. Masaż obejmuje całe ciało (z wyłączeniem stref intymnych), a także otaczające je sfery energetyczne. Masowany układa się na stole na brzuchu, okryty ręcznikiem czy chustą. Masowane są kolejno: w pozycji na brzuchu- plecy i nogi a następnie po zmianie pozycji do leżenia na plecach- klatka piersiowa wraz z brzuchem, ręce, dłonie, nogi, głowa twarz oraz stopy. Masażyści w sposób synchroniczny masują kolejne partie ciała, zmieniając się przy tym miejscami w celu dopełnienia i zapewnienia symetrii oraz harmonii doznań a także efektu masażu.

Masaż przeprowadza się przy użyciu mieszanki olejów roślinnych, wzbogaconej dodatkowo w pełni naturalnymi olejkami aromatycznymi. Stopień intensywności zabiegu dostosowany jest zawsze do Twoich indywidualnych potrzeb. Kiedy dotyk masażystów jest delikatny i głaszczący, przeprowadzony seans sprzyja głębokiemu relaksowi oraz pozwala na odzyskanie wewnętrznej harmonii. Bardziej intensywne ruchy masujących sprzyjają usunięciu napięć z mięśni oraz przywracają elastyczność stawów. Każdy ruch i dotyk wykonywane są z najwyższą uważnością i starannością.

Mimo, iż podczas masażu nie prowadzi się rozmów, masażyści pozostają ze sobą w ciągłym kontakcie, a ogromne skupienie pozwala na wsłuchanie się w potrzeby ciała osoby masowanej. W trakcie masażu ciało robi się miękkie i rozluźnione otwierając się na proces uzupełnienia energii życiowej, zmianę wzorców myślowych, przekonań i ograniczeń.

Całemu spotkaniu towarzyszy piękna oprawa, relaksująca muzyka, kojący zapach kadzideł, światło świec oraz taneczny, pełen gracji ruch masażystów gwarantujący zachowanie pełnej harmonii przeprowadzanego zabiegu. Niezwykle istotnym jest by kilka minut po zakończeniu masażu przeznaczyć na skupienie i pozostanie w ciszy.

Na poziomie fizycznym masaż ten odmładza, pobudza układy limfatyczny i krwionośny, a oczyszczając organizm z toksyn działa wspomagająco na przemianę materii. Wpływa na układ krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. Podczas masażu dużą wagę przykładamy do pracy ze stawami, stopniowo przywracając ich elastyczność. Praca z uwalnianiem napięć mięśniowych w coraz głębszych warstwach ciała sprawia, że tkanki stają się znowu miękkie. Odblokowują się miejsca napięte wskutek stresu, energia znowu zaczyna swobodnie płynąć w ciele. Po masażu powraca świadomość ciała i uczucie lekkości.

Na poziomie emocjonalnym masaż stopniowo likwiduje istniejące w nas obawy, pomaga uwolnić się od ograniczających wzorców myślowych i niewłaściwych nawyków. Zwiększa stabilność emocjonalną oraz gotowość do zmierzenia się z codziennymi problemami, ułatwiając znalezienie drogi do ich rozwiązania. Często zdarza się, że podczas, czy krótko po masażu dzięki poszerzeniu fizycznej oraz duchowej przestrzeni wiele osób odkrywa w sobie chęć i siłę do zmiany swojej sytuacji życiowej. Płynąca z masażu pełna miłości troska pozwala na poziomie duchowym zaakceptować siebie i to czego doświadczamy w naszym życiu. Pomaga uwierzyć, że zasługujemy na nieograniczone dobra płynące ze Wszechświata i stopniowo otwiera nas na energię obfitości.

Relaks na cztery ręce z podwójną siłą i energią budzi moc i radość życia.

error: Content is protected !!