Zaznacz stronę

Dwa Serca

o masażu


Dwa Serca
to określenie masażu na cztery ręce, który wykonywany jest przez dwóch masażystów jednocześnie. Opiera się on na synchronicznych, pełnych gracji ruchach, zaczerpniętych z hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui i wykonywany jest przy pomocy przedramion oraz dłoni. Pełne gracji, płynne ruchy, wywodzące się z hawajskich tańców hula dają efekt niesamowitej przyjemności.

Rytuału tego nie da się porównać z żadnym innym masażem, gdyż w każdym momencie jego trwania działamy na ciało znacznie większą liczbą pozytywnych, relaksujących bodźców, niż ma to miejsce w przypadku masażu wykonywanego przez jednego masażystę. Zabieg oddziałuje bardzo głęboko na osobę masowaną zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej otwierając umysł na nowe doznania.

Wykorzystanie w masażu dodatkowej pary rąk, zapewnia klientowi poczucie pełnego zaopiekowania   i pozwala swoim zasięgiem objąć znacznie większe partie ciała, wprowadzając w stan głębokiego relaksu. Taki masaż wpływa dobrze na pracę i harmonizację obu półkul mózgowych, a płynąca z niego ilości bodźców gwarantuje rozluźnienie znacznie większej grupy mięśni oraz szybki, głęboki efekt relaksu, ukojenia i wyciszenia emocji.

 

Osoba masowana przestaje, chociażby podświadomie śledzić przebieg masażu i ruchy masażysty, gdyż ludzki mózg nie jest w stanie skupić uwagi na impulsach płynących z kilku, masowanych jednocześnie części ciała. Efektem takiego stanu jest natychmiastowe odprężenie fizyczne i duchowe oraz możliwość zagłębienia się w swoje odczucia i poddanie się swobodnemu przepływowi uzdrawiającej energii życia. Relaks na cztery ręce wpływa bardzo korzystnie na przepływ limfy i oczyszcza organizm z toksyn oraz uwalnia od stresu, usuwając w sposób bezbolesny napięcie z mięśni i stawów. Pomaga pozbyć się negatywnych emocji, blokad i ograniczających przekonań, otwiera i przywraca radość życia oraz harmonię energetyczną w ciele.

Pamiętajmy, że każdy człowiek łączy w sobie zarówno energię żeńską, jak i męską, które w idealnym stanie powinny wzajemnie ze sobą współgrać. Zachwianie tej wewnętrznej równowagi rzutuje na nasze relacje z otoczeniem i szeroko rozumiane związki. Pomimo, że walka płci wydaje się być obecna „od zawsze”, jednak nie jest ona naszym stanem naturalnym. Właściwe współistnienie energii męskiej i żeńskiej otwiera drzwi naszej percepcji, pozwalając na twórczość w każdym aspekcie naszego życia. Masaż na cztery ręce w piękny i harmonijny sposób pozwala powrócić do stanu naturalnej równowagi na każdym poziomie naszego istnienia.

Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z podwójnej radości i odprężenia płynącego z uzdrawiającego dotyku, oferując Ci wyjątkowy rytuał, który pozwoli na oderwanie się od codzienności i spojrzenie na życie z jaśniejszej perspektywy.

error: Content is protected !!