Zaznacz stronę

Dotyk Haumei

przebieg i efekty masażu

Dla Twojego największego komfortu spotykamy się w zaciszu Twojego domu. Jeśli wolisz spotkać się z nami w innym miejscu, zachęcamy do kontaktu.

Zaplanuj ten dzień tak, aby po trwającym 90 minut masażu Twoja skóra mogła jak najdłużej doświadczać dobroczynnego wpływu użytych olejków, a Ty byś miała możliwość delektowania się jego efektami.

Każdy masaż rozpoczynamy rozmową. Jest ona jego integralną częścią, czasem pytań i odpowiedzi, możliwością uzyskania informacji dotyczących ciąży oraz miejsc na ciele na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Masaż obejmuje całe ciało (z wyłączeniem stref intymnych), a także otaczające je sfery energetyczne. Wykonywany jest w ułożeniu ciała na boku (przy użyciu wałka umieszczonego w okolicy szyi oraz – w razie potrzeby – pomiędzy stawami kolanowymi) oraz w ułożeniu na grzbiecie z podłożonym wałkiem w okolicy dołu podkolanowego. Zawsze ostateczne ułożenie ciała i technika wykonania masażu dostosowana jest do Twoich indywidualnych potrzeb oraz do aktualnego okresu i przebiegu ciąży.

Rytuał przeprowadzany jest przy użyciu mieszanki olejów roślinnych, wzbogaconej dodatkowo odrobiną w pełni naturalnych olejków aromatycznych. Podczas zabiegu masażysta wykorzystuje nie tylko swoje dłonie, ale przede wszystkim przedramiona.

Delikatny i głaszczący Dotyk Haumei, sprzyja głębokiemu relaksowi oraz pozwala na przywrócenie wewnętrznej harmonii. Bardziej intensywne ruchy masującego sprzyjają usunięciu długotrwałych napięć z mięśni oraz przywracają elastyczność stawów. Już w trakcie masażu ciało robi się miękkie i rozluźnione pozwalając masowanemu na uzupełnienie życiowej energii.

Całemu spotkaniu towarzyszy piękna oprawa: relaksująca muzyka, kojący zapach kadzideł, światło świec oraz taneczny, pełen gracji ruch masażysty, gwarantujący zachowanie pełnej harmonii przeprowadzanego zabiegu.

Niezwykle istotnym jest, by kilka minut po zakończeniu masażu przeznaczyć na skupienie i pozostanie w ciszy.

Efektów tego pięknego, łączącego w sobie dotyk i taniec, masażu spodziewać należy się na trzech poziomach: fizycznym, emocjonalnym oraz duchowym.

Delikatny zabieg skupia się nie tylko przyszłej Mamie, lecz także na jej dziecku. Masaż zmniejsza napięcia i usuwa dolegliwości pojawiające się m.in. w okolicach barków, karku, szyi, całego kręgosłupa, rąk oraz nóg. Pomaga rozluźnić napięte mięśnie oraz wzmacnia przeciążone stawy i więzadła. Wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz przepływ limfy, łagodnie i naturalnie oczyszczając organizm z toksyn oraz przeciwdziałając obrzękom. Porusza płyny ustrojowe, poprawiając odżywienie wszystkich komórek ciała przyszłej mamy i jej dziecka. Poprawia elastyczność skóry i przygotowuje organizm do zmian, które nastąpią w czasie oraz po okresie ciąży.

Kojący i pełen miłości Dotyk Haumei gwarantuje natychmiastowe odprężenie fizyczne i duchowe oraz możliwość zagłębienia się w swoje odczucia i poddanie się swobodnemu przepływowi uzdrawiającej energii życia. Rozluźnienie ciała przyszłej mamy odczuwa również dziecko. Masaż uwalnia od stresu, pomaga pozbyć się negatywnych emocji, blokad i ograniczających przekonań, otwiera i przywraca radość życia oraz harmonię energetyczną w ciele. Łagodzi także, częste dla okresu ciąży, zaburzenia snu. Podczas masażu uwalniają się pozytywne emocje, dzięki którym nawiązuje się jeszcze silniejsza więź między kobietą a jej dzieckiem.

Mimo, iż Dotyk Haumei jest bezpieczny i przeznaczony specjalnie dla przyszłych mam, możesz poinformować swojego lekarza prowadzącego o planowanym masażu.

error: Content is protected !!