Zaznacz stronę

Dotyk Haumei

o masażu

Dotyk Haumei to masaż przeznaczony dla przyszłych mam, oparty  na synchronicznych, pełnych gracji ruchach, zaczerpniętych z hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Niesie on ze sobą wszelkie dobrodziejstwa klasycznej wersji masażu, szczególną troską obejmując dodatkowo te części ciała, które wymagają większej uwagi w okresie ciąży.

Haumea w mitologii hawajskiej to bogini urodzaju, płodności i narodzin. Była potężną czarodziejką, uzdrowicielką i szamanką, zrodziła wiele różnych istot. Była matką Pele – hawajskiej bogini wulkanów, patronki i opiekunki masażu Lomi Lomi Nui…

Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z radości i odprężenia płynącego z uzdrawiającego dotyku, oferując wyjątkowy rytuał, który pozwoli na oderwanie się od codzienności i spojrzenie na życie z jaśniejszej perspektywy. Kojący i pełen miłości Dotyk Haumei ma dobroczynny wpływ na kondycję fizyczną i psychiczną przyszłej mamy oraz Maleństwa. Celebruje i czyni wyjątkowym czas oczekiwania na narodziny dziecka, wypełniając go troską, czułością i opieką.

Szczęśliwa mama to zdrowe i szczęśliwe dziecko, warto zatem zadbać o ten wyjątkowy czas już teraz…

error: Content is protected !!